Kto stał za zastrzelenie Jana Pawła II?

Kto stał za zastrzelenie Jana Pawła II?

przez Stasia

Oryginalnie opublikowane przez TUT Dec. 2nd 2015

Dzielimy rządzić …”-Mossad powiedzenie

Na 5:18 pm, May 13th, 1981, Mehmet Alì Agca strzela papieża Jana Pawła II w żołądku i prawą ręką. Oryginalna historia przedstawiona w mediach skierowany winę wobec KGB w to, co stało się znane w tym czasie jako „bułgarskiego Connection”.

Ówczesny dyrektor KGB Jurij Andropow był przekonany, że wybory papieża Jana Pawła II był produktem anglo-niemieckiego spisku zaaranżowana przez Zbigniewa Brzezińskiego do podważenia hegemonii sowieckiej w Polsce w dużej mierze katolickim i ostatecznie do wytrącenia załamanie całego Związku Radzieckiego. Zatem logicznie stwierdzono, że KGB wysyłane Agca zamachu na papieża.

Ali Agcy zrobiła kilka podróży do Sofii. On również twierdził, że miał kontakty z bułgarskiego agenta w Rzymie, którego okładka był bułgarski krajowy urząd linii lotniczych. Wkrótce po strzelaninie, Siergiej Antonow, bułgarski pracy w Rzymie na Balkan Air, został aresztowany na podstawie zeznań Agcy, a oskarżony agent bułgarski, którzy do fabuły. W 1986 roku, po trzyletnim procesie, został uznany za niewinnego. Według Paula Henze, szef stacji CIA w Turcji, Agcy później stwierdził, że w Sofii, był kiedyś podszedł bułgarskiego Secret Service i tureckich mafiosów, którzy zaproponowali mu trzech milionów marek niemieckich zamachu na papieża.

Amerykański dziennikarz Arnaud de Borchgrave twierdził, że Bułgarzy wybrali Agcy dostarczyć się z wiarygodnego zaprzeczenia. Wybierając członkiem Szarych Wilków, które rzekomo były zaangażowane z lokalnego KGB w szlakach przemytu narkotyków przez Bułgarię do Europy Zachodniej stawiałaby dystans między sobą i zabójstwa ze względu na nieprawdopodobieństwa łącza.

Pamiętam dawno temu ktoś zaproponował mi konspiracyjny pogląd, że sama CIA za zastrzelenie polskiego Papieża, pomysł jest, że wykonując oburzenie tak antykomunistycznej byłoby miesza się na całym świecie. I choć niektórzy oczywiście wziął wielki zachwyt w spekulują, że był CIA.No jeden odważył bieżnik na tej zakazanej temat ewentualnego udziału Izraela w nim. Jednakże istnieją pewne wskazówki w bardzo kontrowersyjnej książki D ope Inc. przez Intelligence Przeglądu wykonawczego, które mogłyby doprowadzić uczciwych badaczy do rozważenia takiej możliwości.

Miejsca book fascynujący raport DEA / US Służba Celna twierdząc, że Narodowy Bank Republiki służył jako obiekt prania pieniędzy dla Bliskiego Wschodu. Republika Narodowy Bank był własnością bankiera żydowskiego z Libanu nazwie Edmund Safra. Raport DEA z dnia 03 stycznia 1989, wskazuje, że pranie pieniędzy Safra była związana z firmą Zurych oparte Shakarchi obrotu, co z kolei jest połączony z bułgarskimi tajnej policji i państwowej Globus, dawniej zwanych Kintex, zarówno znane z pośrednictwa w handlu bronią Narkotyków oferty. Kolejny raport DEA zamieszany  reżysera Kintex w usiłowanie przypisanie papieża Jana Pawła II. Kintex zidentyfikowano jako centrum bułgarskiego połączenia. Notatka z 1989 roku stwierdza, że przez DEA Shakarchi Trading Co prowadzi rachunki w Republice Narodowy Bank of New York. Mahmoud Shakria utrzymywał bliskie stosunki z Edmund Safra którzy szczególnie wpłat 1 milion dolarów ADL.

Safra i Narodowy Bank Republiki miał również powiązania argentyński biznesmen David Graiver, który przejął kontrolę nad amerykańską Bank & Trust w Stanach Zjednoczonych i splądrowany to 50 $ milionów powodując awarię czwartą co do wielkości banku w historii USA. W 1975 Graiver rzekomo zginął w katastrofie lotniczej, nie długo po Regulatory bankowe odkrył on osuszony suche banku gotówki. Graiver był frontmanem dla Grupy Centrade, sieć prania pieniędzy Mossadu. Jeden z najlepszych mężczyzn w Centrade Grupy był Tibor Rosenbaum, czołowa postać omówiono obszernie o jego ścisłym powiązaniu z izraelskiego Mossadu w książce Ostatecznego przez Michael Collins Piper. Piper sprawia, że fascynujący przypadek dla Mossadu jako głównego podejrzanego za Przyporządkowanie Roman Catholic prezydenta Johna F. Kennedy’ego.

Co ja mówię, jest to, że za labiryncie banków prania pieniędzy jest Mosad. Mossad korzystał z pewnością zastrzelenia papieża jak ujawnił w książce Spies Gedeona przez Gordon Thomas, jak to było w stanie zainstalować się jako podstawowy wywiadu być „doradca” do Watykanu. Tak więc, Thomas twierdzi, Mossad mógł wstawić się bezpośrednio do Watykanu jako oczy i uszy państwa żydowskiego. Według Gordon Thomas, Mossad był w kontakcie z szpiegowskiej Watykan Luigi Poggi, który został poinformowany przez Mossad, że fabuła zabić papieża pochodzi z Iranu z pełną aprobatą ajatollaha Chomeiniego Ruholla. Po powiedzenie „Dzielimy rządzić”, Mossad udało się uczynić CIA wyglądają źle, podczas gdy w tym samym czasie wkładania się bezpośrednio do jednostki politycznej, której numer “obywatelska ponad 1 miliard i które są rozłożone w ciągu każdego kraju na świecie.

CIA mówił papież, że to KGB. Papież udał się do więzienia w Rzymie, gdzie jego niedoszły zabójca  Agcy  był przetrzymywany, a także w bardzo dramatycznym spotkaniu JPII i  Agcy, jego niedoszły zabójca wyszeptał do ucha, że został wysłany przez „Islamscy radykałowie”, aby strzelać mu.

Słysząc to papież wyrzucił CIA i Mossadu zastąpiła je jako podstawowy konsultant bezpieczeństwa przy Stolicy Apostolskiej.

Historycznie rzecz biorąc CIA korzystała z usiłowanie przypisanie Jana Pawła II w zakresie propagandy był w stanie wplątać przeciwko Sowietom.

Ale potajemnie było Mossad, że skorzystał z fotografowania, w których nie tylko byli w stanie dostać się do Watykanu, ale także ustanowił narrację, że może równie dobrze być wykorzystywany w przyszłości, ie’Islamic rodniki zabijania szef Roman Kościół katolicki.

Sources-

Przegląd Dope Inc. wykonawczy Intelligence

Szpiedzy Gideona przez Gordon Thomas

Arnaud de Borchgrave, zamachu na Jana Pawła II, 6 kwietnia 2005.

Paweł B. Henze. Działka zabić papieża, dom wypoczynkowy, 1985

Papież Jan Paweł zamach attempt-https://en.wikipedia.org/wiki/Pope_John_Paul_II_assassination_attempt

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s